Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 213 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түлкібас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және эталондық бақылау банкінде жариялансын.
Аудан әкімі А. Естибаев
Түлкібас ауданының әкімдігінің
2025 жылғы __ Қыркүйектегі
№ ____ қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдар
1
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Шақпақ ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Жабағылы ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Кемербастау ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Майлыкент ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Ақбиік ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Рысқұлов ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Мичурин ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Жаскешу ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Балықты ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Арыс ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Машат ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Келтемашат ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Тастұмсық ауылыдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Түлкібас кенті әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
" Састөбе кенті әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 12 сентября 2025 года № 213
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.09.2025.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан Об административных правонарушениях, акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего отдел занятости и социальных программ акимата Тюлькубасского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и публикуется в эталонном контрольном банке.
Аким района А. Естибаев
Приложение к постановлению
акимата Тюлькубасского района
от ___ сентября 2025 года №___
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа"
2
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жабаглинского сельского округа"
3
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кемербастауского сельского округа"
4
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима майлыкентского сельского округа"
5
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа акбиик"
6
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа"
7
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
8
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жаскешу"
9
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балыкского сельского округа"
10
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Арысского сельского округа"
11
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима машатского сельского округа"
12
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима кельтемашатского сельского округа"
13
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима тастумсыкского сельского округа"
14
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Тюлькубас"
15
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Састобе"