"Kaz Agro Vision " жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 121 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 69-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзіне-өзі басқару туралы Заңының 37 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданы, Кемербастау ауылдық округі аумағынан алаңы 0,27 га. жер учаскесіне "KazAgroVision" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне кәріз трассасы желілерін пайдалану үшін, жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Ғ. Құрманбайға жүктелсін.
Аудан әкімі А.Естибаев

Ответственность "Kaz Agro Vision" общество с ограниченной ответственностью об установлении сервитута
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 4 июля 2025 года № 121
В соответствии с пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 37 Закона О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Площадь территории Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района 0,27 га. установить публичный сервитут на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "KazAgroVision" для использования сетей канализационной трассы без изъятия земельных участков у землепользователей.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г. Курманбая.
Аким района А. Естибаев