"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 2025 жылғы 6 қазандағы № 104 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19, 69 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Төлеби аудандық жер қатынастары бөлімінің 12.09.2025 жылғы (жер учаскесін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту туралы) №692 (№KZ11VBG01645834) бұйрығына, Төлеби ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қала құрылыстық қорытындысына және өтінішіне сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1."Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – "Желі" дивизоны" бірлестігіне Ленгір қаласы, Төлеби көшесінің бойынан талшықты оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,3334 га жер учаскесін 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалу барысын қадағалау қала әкiмi орынбасары Ж.Байзаковқа жүктелсiн.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмі М.Жұмабаев

Об установлении публичного сервитута акционерного общества "Казахтелеком"
Решение акима города Ленгер Толебийского района Туркестанской области от 6 октября 2025 года № 104
В соответствии со статьями 19 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа №692 (№KZ27VBG01625176) "Об утверждении землеустроительного проекта по формированию земельного участка" от 12.09.2025 года Толебийского районного отдела земельных отношений и по заявлению ВЫНЕСЕНО РЕШЕНИЕ:
1. Установить публичный сервитут филиала акционерного общества "Казахтелеком" – объединение "дивизион "Сеть", для проведения волоконно-оптических линий связи сроком на 5 года, на земельный участок площадью 0,3334 га расположенный в улице Толеби города Ленгера.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ж.Байзакова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Аким города М.Джумабаев