Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет, спорт саласындағы мамандар тізбесіне келісім беру туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32/195-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет, спорт саласындағы мамандарға 25 пайыздық үстем ақы белгілей отырып, тізбесіне келісім берілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров

Об утверждении списка специалистов в области культуры и спорта, являющихся государственными служащими и работающих в сельской местности
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2025 года № 32/195-VIII
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить список специалистов в области культуры и спорта, являющихся государственными служащими и работающих в сельской местности, с установлением надбавки в размере 25 процентов к должностному окладу.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров