2026-2028 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 32/192-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ленгір қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 899 185 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 874 185 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 899 185 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Аққұм ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 78 546 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 440 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 100 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 38 006 мың теңге;
2) шығындар – 78 546 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Алатау ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 133 111 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 113 111 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 20 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 133 111 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджетах города, сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2025 года № 32/192-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год следующих объемах:
1) доходы –899 185 тысяч тенге:
налоговые поступления –874 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 25000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –0 тысяч тенге;
2) затраты – 899 185 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджетАккумского сельского округа на 2026-2028годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год следующих объемах:
1) доходы – 78 546 тысяч тенге:
налоговые поступления –35 440 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 006 тысяч тенге;
2) затраты – 78 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год следующих объемах:
1) доходы – 133 111 тысяч тенге:
налоговые поступления –113 111 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 20000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 133 111 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.