Көше атауын беру туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Сызған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 41 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылдың 13 тамыздағы қорытындысына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Созақ ауданының Сызған ауылдық округіне қарасты Сызған елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге Ұлы Отан соғысының ардагері Қыдырәлі Дүйсебекұлы атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сызған ауылдықокругі әкімі Б.Жаппаркулов

О названии улиц
Решение акима сельского округа Сызган Созакского района Туркестанской области от 9 сентября 2025 года № 41
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года, аким сельского округа Сызган РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Сызган сельского округа Сызган Созакского района назвать именем ветерана Великой Отечественной войны Кыдырали Дуйсебекулы:
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Сызган Б.Жаппаркулов