Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 155 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде, Шолаққорған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі Шолаққорған ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№10 атауы жоқ көшеге – Ақберген Отаров;
№12 атауы жоқ көшеге – Омарбек Дүйсенбеков;
№14 атауы жоқ көшеге – Әшірбек Төребеков.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолаққорған ауылдық округінің әкімі Ж.Тулепбергенов

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Туркестанской области от 8 сентября 2025 года № 155
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 августа 2025 года, аким сельского округа Шолаккорган РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Шолаккорган сельского округа Шолаккорган Созакского района следующие наименования:
Безымянной улице № 10 – Ақберген Отаров;
Безымянной улице № 12 – Омарбек Дүйсенбеков;
Безымянной улице № 14 – Әшірбек Төребеков.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шолаккорган Ж.Тулепбергенов