Созақ ауданы әкімдігінің 2025 жылға арналған мемлекеттік секторда арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 13 қазандағы № 300 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодекісінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы №281 бұйрығымен бекітілген, "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру ережелері мен әдістемесіне" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №32987 болып тіркелген) сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға арналған мемлекеттік секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Созақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағанынан кейін Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін
Cозақ ауданы әкімінің міндетін атқарушы С.Маманов
Созақ ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "__"_______
№ _____қаулысына қосымша
Созақ ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің мемлекеттік секторда арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетушілерге арналған тарифтері көрсетілетін қызметті беруші шарттарда қызмет көрсетеді:
1. Үйде қызмет көрсету ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету ;
2. Жартылай стационарлық жағдайдағы арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету ;
Атауы
Қызмет алушыға көрсетілетін 1 қызметтің ай сайынғы тарифі (теңге)
1.
Үйде қызмет көрсету ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57917,47 т
2.
Жартылай стационарлық жағдайдағы арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
482650,16 т

О закреплении тарифов на специальные социальные услуги для государственного сектора на 2025 год Сузакского района
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 13 октября 2025 года № 300
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также совместным приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года №281 "Об утверждении Методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №32987), акимат Сузакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на специальные социальные услуги для государственного сектора на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отдел занятости и социальных программ акимата Сузакского района обеспечить в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления после его официального опубликования на интернет-ресурсе акимата Сузакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Сузакского района С.Маманов
Приложение к постановление
Созакского районного акимата
От_______2025 года №_____
Тарифы на специальные услуги, предоставляемые негосударственными поставщиками специальных социальных услуг в рамках программ занятости и социальной защиты населения Сузакского района. Условия предоставления услуг:
1. Оказание специальные социальные услуги в условиях полустационаров и на дому;
2. Оказание специальных социальных услуг в условиях полустационара;
Наименование
Тариф за оказание услуг получателю за 1 месяц в (тенге)
1.
Оказание специальные социальные услуги в условиях полустационаров и на дому
579174,7
2.
Оказание специальных социальных услуг в условиях полустационара
482650,16