Cозақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 186 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №165 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтер мен кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 170 743 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 837 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 528 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 151 378 мың теңге;
2) шығындар – 177 413 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6 670 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 670 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 735 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 462 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 87 273 мың теңге;
2) шығындар – 110 086 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 351 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –11 351 мың теңге".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 144 828 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 458 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 740 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 28 марта 2025 года № 186. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районныймаслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №165 "О бюджете сельских округов и поселков на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2025-2027 годы согласно приложениями1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 743тысяч тенге:
налоговые поступления –17 837тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 528тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 151 378тысяч тенге;
2) затраты – 177 413тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 670 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 670 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2025-2027годы согласно приложениями 4,5 и 6соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 735тысяч тенге:
налоговые поступления –11 462тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 273тысяч тенге;
2) затраты – 110 086 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 351 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 351 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 351 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2025-2027 годы согласно приложениями7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 828 тысяч тенге:
налоговые поступления –17 458тысяч тенге;
неналоговые поступления – 740тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 126 630 мың теңге;
2) шығындар – 151 236 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 408 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 408 мың теңге".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 10,11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 100 927 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 50 287 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 50 640мың теңге;
2) шығындар – 110 164мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 237 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 237 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 237 мың теңге".
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құмкент ауылдық округінің 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 13,14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 135 936 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 899 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 121 037 мың теңге;
2) шығындар – 209 580 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -73 644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 644 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 644 мың теңге".
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Созақ ауылдық округінің 2025-2027жылдарға арналған бюджеті 16,17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

поступления трансфертов – 126 630 тысяч тенге;
2) затраты – 151 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 408 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 408 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2025-2027 годы согласно приложениями 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 927 тысяч тенге:
налоговые поступления –50 287тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 640тысяч тенге;
2) затраты – 110 164тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 237 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9 237 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 237 тысяч тенге".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2025-2027годы согласно приложениями 13,14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 936тысяч тенге:
налоговые поступления –14 899тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 121 037 тысяч тенге;
2) затраты – 209 580тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -73 644 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –73 644 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемыеостатки бюджетных средств – 73 644 тысяч тенге".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2025-2027 годы согласно приложениями 16,17 и 18соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: