Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 39-289-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2025 года № 39-289-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Сарыағаш ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Асылбекұлы
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
26 желтоқсандағы №39-289-VІІІ
шешіміне 1-қосымша
Ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын Сарыағаш ауданы әкімдігінің "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің және жұмысшыларының (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары
№ р/с
Буындар мен біліктілік разрядтар атауы
Лауазымдық жалақыға үстемеақы мөлшері
1

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Сарыагашского района согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Р.Асылбекулы
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 26 декабря
2025 года №39-289-VIII
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников и рабочих коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Отдел внутренней политики" акимата Сарыагашского района, финансируемых из местного бюджета района (квалификационный разряд)
№ п/п
Наименование блоков и квалификационных разрядов
Размер надбавки к должностному окладу
1