Көшелерге атау беру туралы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 05.09.2025 жылғы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 152 шешiмi
Шәуілдір ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шәуілдір ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 05 қыркүйектегі №103 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының электронды нысандағы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2025 жылғы "08" қыркүйектегі жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "Нысанбек Әметбеков" деген сөздер "Әметбек Нысанбеков" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Шәуілдір ауыл округі әкімінің орынбасары Д.Қайратұлына жүктелсін.
Ауыл округі әкімі Ғ.Қыдыр

О внесении изменений в решение акима Шаульдерского сельского округа № 103 от 05.09.2025 года "О наименовании улиц"
Решение акима сельского округа Шаульдер Отрарского района Туркестанской области от 15 декабря 2025 года № 152
Аким Шаульдерского сельского округа ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести следующее изменение в решение акима Шаульдерского сельского округа от 05 сентября 2025 года №103 "О присвоении наименований улицам" (опубликованное 08 сентября 2025 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронной форме):
В подпункте 1-пункта 1) слова "Нысанбек Әметбеков" заменить словами "Әметбек Нысанбеков"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Шаульдерского сельского округа Д.Қайратұлы
Аким сельского округа Ғ.Қыдыр