Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 24 шілдедегі № 171 қаулысы
Қазақстан Руеспубликасы Жер Кодексінің 17-бабының 5-1-тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шәуілдір-Төрткөл бағыты бойынша 110 кВ жоғары вольтты электр беру желісін салу үшін қосымшада тіркелген сызбаға сәйкес, Отырар ауданы бойынша алаңы 117,84 гектар жер учаскесіне 48 жыл 11 ай мерзімге 2074 жылдың шілде айына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 24 июля 2025 года № 171
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит" на земельный участок площадью 117,84 гектара, расположенный на территории Отырарского района, сроком на 48 лет 11 месяцев до июля 2074 года, для строительства линии электропередачи (ЛЭП) 110 кВ по направлению Шаульдер – Торткуль, согласно схеме, прилагаемой к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Отырар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Жолдыбай
2025 жылғы 24 шілдедегі
№ 171 қаулыға қосымша
Түркістан облысы, Отырар ауданында орналасқан Шәуілдер – Төрткөл бағыты бойынша 110 кВ жоғары вольтты электр беру желісін салу үшін экспликациясы
Кадастрлық нөмері
Аты-жөні
Нысаналы мақсаты
Жалпы жер көлемі (га)
Сервитутқа кіретін бөлігі (га)
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Отырарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Қ. Жолдыбай
Приложение
к постановлению № 171
от 24 июлья 2025 года
Экспликация для строительства линии электропередачи (ЛЭП) 110 кВ по направлению Шаульдер – Торткуль, расположенной в Отырарском районе Туркестанской области
Кадастровый номер
Землепользователь – собственник
Целевое назначение
Общая площадь земель (га)
Часть, входящая в сервитут (га)
1