Таза табыстың бір бөлігін бюджетке аудару нормативін белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 29 мамырдағы № 138 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 140, 186-баптарына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі таза табыстың 50 (елу) пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Отырар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Жолдыбай

О нормативе отчисления части чистого дохода в бюджет
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 29 мая 2025 года № 138
В соответствии со статьями 140, 186 Закона Республики Казахстан "О государствнном имушестве", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Отырарского района в размере 50 процентов чистого дохода.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Отырарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Қ. Жолдыбай