Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Төрткөл ауыл округі әкімінің 2025 жылғы 23 шілдедегі № 52 шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Төрткүл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – Жобаларды басқару дирекциясына Төрткүл ауылдық округі, Төрткүл елді мекенінен ені 2-метр талшықты-оптикалық байланыс желісі құрылысы үшін жалпы көлемі 0,1631 га жер учаскесін, жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз қысқа 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төрткүл ауылдық округі әкімінің орынбасары Н.Құдияровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төрткүл ауылдық округі әкімі Ө.Мұхтархан

Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Тортколь Ордабасинского района Туркестанской области от 23 июля 2025 года № 52
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, 6) пункта 1статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Торткуль РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,0156 гектара, сельского округа Торткуль, шириной 2 метра от поселка Торткуль для строительство волоконно-оптических линии в дирекцию управления проектами-филиала акционерного общества "Казахтелеком".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на замистителя акима сельского округа Торткуль Кудиярову Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Торткульского сельского округа О.Мухтархан