Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 24 қарашадағы № 402 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Оңтүстік Жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Шәуілдір -Төрткүл бағыты бойынша 110 кв жоғарғы вольтты электр беру желісін салу үшін 31, 997 гектар жер учаскелері жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, жер учаскелеріне уақытша өтеусіз 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары М.Акмуратовқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Оралбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 24 ноября 2025 года № 402
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Ордабасинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить временный безвозмездный публичный сервитут на 31. 997 гектар земельные участки сроком на 49 (сорок девять) лет, без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель, для строительства высоковольтной линии электропередачи напряжением 110 кВ по маршруту Шауылдыр-Торткуль для Товарищества с ограниченной ответственностью "Оңтүстік Жарық Транзит".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Акмуратов.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Оралбаев