Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 26/1 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 шілдедегі № 35/1 шешiмi
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" №26/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Бөген ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 459 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 449 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 24 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 43 886 мың теңге;
2) шығындар – 79 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Бөржар ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 120 426 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 80 574 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 110 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 34 042 мың теңге;
2) шығындар – 121 926 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 500 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 500 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Қарақұм ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 95 911 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 249 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 80 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 235 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 26/1 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 22 июля 2025 года № 35/1
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №26/1 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 459 тысяч тенге:
налоговые поступления – 35 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 886 тысяч тенге;
2) затраты – 79 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 89 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2025-2027 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 80 574 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –5 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 042 тысяч тенге;
2) затраты – 121 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 500 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 500 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2025-2027 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 911 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 249 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 197 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің қосымшалары 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28 осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
11. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін уақытша атқарушы Т.Жанысбаев
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
22 шілдедегі № 35/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы №26/1
шешіміне 4-қосымша
2025 жылға арналған Бөген ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 11 197 тысяч тенге.".
приложения 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, к настоящему решению.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно исполняющий обязанности председателя районного маслихата Т.Жанысбаев
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 22 июля
2025 года №35/1
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №26/1
Бюджет сельского округа Боген на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование