Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/143-VIIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 шілдедегі № 31/188-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №23/143-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 405 803 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 380 064 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 526 мың теңге;
2) шығындар – 508 387 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -102 584 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 584 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 584 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Сарапхана ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 92 738 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 74 417 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 18 321 мың теңге;
2) шығындар – 92 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -70 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 78 323 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 60 321 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы"от 27 декабря 2024 года № 23/143-VІII
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28 июля 2025 года № 31/188-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата"О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года под №23/143-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 405 803 тысяч тенге:
налоговые поступления – 380 064 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 526 тысяч тенге;
2) затраты – 508 387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -102 584 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 584 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 584 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 102 584 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 738 тысяч тенге:
налоговые поступления – 74 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 18 321 тысяч тенге;
2) затраты – 92 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -70 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 78 323 тысяч тенге:
налоговые поступления – 60 321 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;