Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "2025 – 2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 26/155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 37/221 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 963 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 778 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 672 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 58 486 мың теңге;
2) шығындар – 76 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -743 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 743 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Боралдай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 175 256 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 78 604 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 176 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 33 521 мың тенге;
трансферттер түсiмi – 62 955 мың теңге;
2) шығындар – 176 083 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -827 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 827 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 827 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. Бөген ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –109092 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 719 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 349 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 69 024 мың теңге;
2) шығындар – 113705 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2024 года № 26/155 "О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2025 года № 37/221
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 963 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 778 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 672 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 486 тысяч тенге;
2) затраты – 76 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 743 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 256 тысяч тенге:
налоговые поступления – 78 604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 521 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 955 тысяч тенге;
2) затраты – 176 083 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -827 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 827 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 827 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109092 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 719 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 349 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 024 тысяч тенге;
2) затраты – 113705 тысяч тенге;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 613 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 613 мың теңге
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 613 мың теңге.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
7. Борлысай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 124 567 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 808 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 112 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 105 615 мың теңге;
2) шығындар – 124 713 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146
мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 146 мың теңге.
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. Жамбыл ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 118 544 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 658 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 121 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 169 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 80 596 мың теңге;
2) шығындар – 120 373 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 829 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 829 мың теңге.
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
10. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 613 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 613
тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 613 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
7. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 124 567 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 808 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 112 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105 615 тысяч тенге;
2) затраты – 124 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 146
тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 146 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 544 тысяч тенге:
налоговые поступления – 35 658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 169 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 596 тысяч тенге;
2) затраты – 120 373 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 829 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 829 тысяч тенге.
пункт 10 изложить в следующей редакции:
10. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: