Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2025 жылғы 8 тамыздағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы, 2 - тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түркістан қалалық аумақтық инспекциясының 2025 жылғы 30 шілдедегі №08-02-07/450 санды хатына сәйкес, Түркістан қаласының әкіміШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түркістан қаласы, Ә. Ахметов көшесі №88 мекен-жайында "құтыру" ауруының ошақ нәтижесі жойылғанына байланысты, 2025 жылғы 28 мамырда Түркістан қаласы, Ә. Ахметов көшесіне енгізілген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қозыханұлына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Пазылбекұлы

Об установлении ограничительных Мероприятии
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 8 августа 2025 года № 6
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и письмом №08-02-07/450 от 30 июля 2025 года территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Туркестан, аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. В связи с ликвидацией очага заболевания "бешенство" по адресу: г. Туркестан, ул. А. Ахметова, д. 88, прекратить ограничительные мероприятия, введҰнные 28 мая 2025 года по улице А. Ахметова города Туркестан.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города М. Қозыханұлы.
3. Настоящее постановление вступает в силу после первого официального опубликования.
Аким города Ә. Пазылбекұлы