Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Түркістан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2025 жылғы 1 шілдедегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы, 2 - тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түркістан қалалық аумақтық инспекциясының 2025 жылғы 25 мамырдағы №08-02-07/362 санды хатына сәйкес, Түркістан қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түркістан қаласы, Ж. Усманов көшесі №18 мекен-жайында "құтыру" ауруының ошақ нәтижесі жойылғанына байланысты, 2025 жылғы 22 сәуірде Түркістан қаласы, Ж. Усманов көшесіне енгізілген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Төлегеновке жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізілсін.
Қала әкімі Ә. Пазылбекұлы

О прекращении ограничительных мероприятий
Решение акима города Туркестан Туркестанской области от 1 июля 2025 года № 4
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании письма Туркестанской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан №08-02-07/362 от 25 мая 2025 года, аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. В связи с ликвидацией очага заболевания "бешенство" по адресу: г. Туркестан, ул. Ж. Усманова, дом №18, прекратить ограничительные мероприятия, введҰнные 22 апреля 2025 года по данному адресу.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на заместителя акима города Т. Тулегенова.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким города Ә. Пазылбекұлы