Кентау қаласы, Байылдыр ауылының көше атауын өзгерту туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы Байылдыр ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 24 шешімі
2001 жылы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 - бабының 4 тармағына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2025 жылғы 13 тамыздағы қорытындысы негізінде және Байылдыр ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Байылдыр ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласы, Байылдыр ауылындағы "М.Кутузов" көшесіне "Әлихан Бөкейхан", "Володарский" көшесіне "Кенесары хан" атауы, "Новостройка" көшесіне "Қажымұқан" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байылдыр ауылы әкімі аппаратының бас маманы М.Шамсутдиновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байылдыр ауылының әкімі Б.Бимухамбетов

Об изменении наименования улицы села Байылдыр города Кентау
Решение акима сельского округа Байылдыр города Кентау Туркестанской области от 1 декабря 2025 года № 24
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 13 августа 2025 года и с учетом мнения жителей села Байылдыр, аким села ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. В селе Байылдыр города Кентау улицу "М.Кутузова" переименовать в "Әлихан Бөкейхан", улицу "Володарского" переименовать в "Кенесары хан", а улицу "Новостройка" переименовать в "Қажымұқан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима села Байылдыр Шамсутдинова М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким села Байылдыр Б.Бимухамбетов