Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 162 "Кентау қаласы Ащысай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 226 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 162 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Ащысай ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 97 201,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 457,0 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 84 999,0 мың теңге;
2) шығындар – 97 650,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -449,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 449,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 162 "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2025-2027 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 9 декабря 2025 года № 226
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 162 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годы следующих объемах:
1) доходы – 97 201,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 545,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 457,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 999,0 тысяч тенге;
2) затраты – 97 650,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 449,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 449,0 тысяч тенге:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;