Түркістан облысында ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 19/258-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 26-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 306 "Ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36700 болып тіркелген), Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысында ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін:
1) ауыз суды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін - 70 теңге;
2) ауыз суды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін - 80 теңге;
3) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін - 90 теңге;
4) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтыншулар үшін - 100 теңге.
2. Осы шешімнің 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 қаңтарына дейін әрекет етеді, осы шешімнің 1-тармағының 3) және 4) тармақшалары 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н.Әбішов

Об утверждении размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, включенных в перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию в Туркестанской области
Решение Туркестанского областного маслихата от 28 ноября 2025 года № 19/258-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. п. 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Водного Кодекса Республики Казахстан, приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 22 августа 2025 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 36700), Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, включенных в перечень систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию в Туркестанской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 70 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 80 тенге;
3) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 90 тенге;
4) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 100 тенге.
2. Подпункты 1) и 2) пункта 1 настоящего решения вводятся в действие со дня его официального опубликования и действуют до 1 января 2026 года, подпункты 3) и 4) пункта1 настоящего решения вводятся в действие с 1 января 2026 года.
Председатель областного маслихата Н.Абишов