Еңбекші ауылдық округінің көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 50 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы қорытындысы негізінде және Еңбекші ауылдық округ тұрғындарының пікірін ескеріп, Еңбекші ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекші ауылдық округі Жұмекен ауылының келесі көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Сахып Бірғалиев есімі;
№ 2 көшеге - Мұхлес Сәбекеев есімі;
№ 3 көшеге - Ораз Бөлеков есімі;
№ 4 көшеге - Зағи Темірғалиев есімі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді, оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Ж. Хамзин

О присвоении наименований улиц сельского округа Енбекши
Решение акима Енбекшинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 16 сентября 2025 года № 50
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года и с учетом мнения населения сельского округа Енбекши, аким сельского округа Енбекши РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам села Жумекен, сельского округа Енбекши:
улице № 1 - имя Сахып Бірғалиев;
улице № 2 - имя Мұхлес Сәбекеев;
улице № 3 - имя Ораз Бөлеков;
улице № 4 - имя Зағи Темірғалиев;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания, вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Ж. Хамзин