"Мақат ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 23-VІІІ шешімін жою туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 176-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мақат ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 23-VІІІ шешімі жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шанғалаев

Об отмене решения Макатского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 23-VІІІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Макаткого районного маслихата"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 15 октября 2025 года № 176-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Макатского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Макатского районного маслихата" от 5 мая 2023 года № 23-VІІІ.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Преседатель маслихата А. Шангалаев