Мақат аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 137-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 мамырдағы № 166-VIII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерініңжәне Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №137-VIII шешіміне (2025 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мақат кенттінің бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 756 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85 255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 952 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 571 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 661 019 мың теңге;
2) шығындар – 756 503 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 706 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 706 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Доссор кенттінің бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 498 177 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 805 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 481мың теңге;
трансферттер түсімдері – 426 571 мың теңге;
2) шығындар – 498 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 713 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 137-VIII "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2025-2027 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 мая 2025 года № 166-VIII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года №137-VIII (опубликовано 13 января 2025 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Макат на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соотвественно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 756 503 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 952 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 571 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 661 019 тысяч тенге;
2) затраты – 756 503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 706 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 706 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой релакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Доссор на 2025-2027 годы согласно приложению 2 соотвественно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 498 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 805 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 481 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 426 571тысяч тенге;
2) затраты – 498 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 713 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;