Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 41 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 1-тармағы 13)-тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министірлігінің 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына және 2025 жылғы 22 желтоқсандағы ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының № 9 хаттамасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Индер ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Индер ауданы әкімінің орынбасары Мурзин Артур Табылдыұлы тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс – шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Нсанбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Индерского района Атырауской области от 22 декабря 2025 года № 41
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказ Республики Казахстан Министерство по черзвычайныйным ситуация от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", Протокол комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Индерского района от 15.12.2025 года за № 9 РЕШИЛ:
1. На территории Индерского района объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Индерского района Мурзина Артура Табылдиевича и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Нсанбаев