Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-2 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 34-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27-2 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 205759 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 746 412.0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 782.0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15.0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800.0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 685 815.0 мың теңге;
2) шығындар – 776 988.0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 576.0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 576.0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 576.0 мың теңге."
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 249 674.0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 691.0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35.0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150.0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 243 798.0 мың теңге;
2) шығындар – 252 942.0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 268.0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 268.0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 19 сентября 2025 года № 34-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 27-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2025-2027 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205759) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 746 412.0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 782.0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15.0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 800.0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 685 815.0 тысяч тенге;
2) затраты – 776 988.0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 576.0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 576.0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 576.0 тыс.тенге."
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 249 674.0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 691.0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35.0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150.0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 798.0 тысяч тенге;
2) затраты – 252 942.0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 268.0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 268.0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 709.0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 709.0 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 13, 19, 22, 25, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат төрағасы Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 709.0 тыс.тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 709.0 тыс.тенге."
2. Приложения 1, 4, 7, 10 ,13, 16, 19, 22 , 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Бейскали
Приложение 1 к решению
районного маслихата № 34-1