Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 6-2 "Қызылқоға ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 тамыздағы № 32-2 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 6-2 "Қызылқоға ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Т. Бейсқали

Об отмене решения Кызылкогинского районного маслихата от 14 августа 2023 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кызылкогинскому району"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 5 августа 2025 года № 32-2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах",Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 августа 2023 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кызылкогинскому району" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Т. Бейскали