"Каспий Құбыр Консорциумы-Қ" акционерлік қоғамына жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 75 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69, 118 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Каспий Құбыр Консорциумы-Қ" акционерлік қоғамына "Теңіз-Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының Исатай ауданы аумағындағы 220 кВ электр жеткізу әуе желісін (ӘЖ – 220 кВ) пайдалану және қызмет көрсету үшін көлемі 1287,1787 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасары Н.Утегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Мусин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок акционерному обществу "Каспийский Трубопроводный Консорциум-К"
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 15 апреля 2025 года № 75
В соответствии со статьей 17, 69, 118 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок акционерному обществу "Каспийский Трубопроводный Консорциум-К" для эксплуатации и обслуживания воздушной линии электропередачи 220 кв (ВЛ-220 КВ) магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск" с площадью 1287,1787 гектар расположенный в границах Исатайского района со сроком на 49 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Исатайского района Н. Утегенову.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Мусин