Көшеге атауын беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 25 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауыл тұрғындарымен өткізілген № 2 хаттамасына және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 2 қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауылдық округі, Ақтоғай ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге “Жұмашев Фазыл”, № 2 көшеге “Қыстаубаев Орынбасар” атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Муратов

О присвоении наименования улице
Решение акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 22 сентября 2025 года № 25
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", согласно заключению № 2 общественного схода с жителями села Актогай и на основании заключения № 2 областной ономастической комиссии от 20 августа 2025 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянным улицам села Актогай Актогайского сельского округа № 1 “Жумашев Фазыл” и № 2 “Кыстаубаев Орынбасар”.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Муратов