"Махамбет ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 81 шешімін жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 183 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және аудан прокурорының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 2-0508-25-00129 наразылығына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Махамбет ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 81 шешімі жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 сәуірінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы К. Мажиев

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 15 декабря 2023 года № 81 "Об утверждении тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для населения Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 31 марта 2025 года № 183
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании протеста прокурора района от 25 февраля 2025 года № 2-0508-25-00129, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 15 декабря 2023 года № 81 "Об утверждении тарифов на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов для населения Махамбетского района".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 апреля 2025 года.
Председатель районного маслихата К. Мажиев