Жылыой ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 38-1 шешімі
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Жылыойском районе
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 ноября 2025 года № 38-1
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Жылыойском районе с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев