"2025-2027 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қыркүйектегі № 34-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 991 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 199 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 002 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 007 мың теңге
трансферттердің түсімдері – 3 788 126 мың теңге;
2) Шығындар – 5 555 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 563 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 563 566 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 563 566 мың теңге."
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 272 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 55 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 216 643 мың теңге;
2) шығындар – 286 405 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 382 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 26-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 8 сентября 2025 года № 34-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 26-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 991 594 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 199 459 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 007 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 788 126 тысяч тенге;
2) затраты – 5 555 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 563 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 563 566 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 563 566 тысяч тенге."
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 272 023 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 216 643 тысяч тенге;
2) затраты – 286 405 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 382 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;