Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 253 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 2 қорытындысы негізінде және Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының көшелеріне:
1) №13 көшеге - Нұреден Ержанов көшесі;
2) №26 көшеге - Идеят Сәрсенбиев көшесі;
3) №27 көшеге - Түсіпқали Сәрсемалиев көшесі;
4) №33 көшеге - Ғабдолла Өтебаев көшесі деп атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Кариев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 4 сентября 2025 года № 253
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области № 2 от 20 августа 2025 года и с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Еркінқала Еркинкалинского сельского округа города Атырау:
1) улице №13 - улица Нұреден Ержанов;
2) улице №26 - улица Идеят Сәрсенбиев;
3) улице №27 - улица Түсіпқали Сәрсемалиев;
4) улице №33 - улица Ғабдолла Өтебаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кариев