Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 1488 "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" қаулысын жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 13 наурыздағы № 633 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және Атырау облыстық Әділет департаментінің 2025 жылғы 4 наурыздағы Атырау қаласы әкімдігінің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуге жататын нормативтік құқықтық актілерді шығару, мемлекеттік тіркеу және олардың күшін жою мәселелерін реттейтін Қазақстан Республикасының заңнамасын сақталуына жүргізілген тексеру қорытындысы бойынша актісіне сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 1488 "Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин

Об отмене постановления акимата города Атырау от 20 июля 2023 года № 1488 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 13 марта 2025 года № 633
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и акта департамента юстиции Атырауской области от 4 марта 2025 года по итогам проверки акимата города Атырау соблюдения законодательства Республики Казахстан, регулирующего вопросы издания, государственной регистрации и отмены нормативных правовых актов, подлежащих государственной регистрации в органах юстиции, акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата города Атырау от 20 июля 2023 года № 1488 "Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ш. Кейкин