"Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2025 жылғы 20 тамыздағы № 245 шешімі
Атырау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1."Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес 13, 14, 37, 57, 60, 109, 110, 111, 124, 127, 134-тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А.Кадралиевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің уақытша
міндетін атқарушы
Т. Махуов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Атырау қалаcы әкімінің
2025 жылғы "20" тамыздағы
№ 245 шешіміне қосымша
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскелерінің шекаралары
13
№13 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Авангард-2 шағын ауданы, құрылыс 19А,
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№19 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-2" шағын ауданы, № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б үйлер.
Құрманғазы көшесі, №21
14
№14 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Адмирал Лев Владимирский көшесі, құрылыс 41, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№3 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы, № 7, 8, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 43а, 49, 75, 76 үйлер;
У.Трумов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20 үйлер;
Н.Тілендиев көшесі, № 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 32, 34, 38,38а, 46 үйлер;
"Ақшағала" шағын ауданы:
№13 өткелі, №15 үй
№7 өткелі, 6 үй
Актор өткелі, №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 17, 17/1, 19 үйлер
Ақжүніс өткелі, №2,3,4,6,7,9
Ансар өткелі, №1, 3, 3а, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 16 үйлер
Байқала өткелі, №1, 7, 9, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15 үйлер
Дауылпаз өткелі, №3, 5, 7, 9 үйлер
Ерулік өкілі, №2, 4, 6 үйлер
Назқоңыр өкілі, №2,2а,20 үйлер

О внесении изменении и дополнении в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 20 августа 2025 года № 245
Аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Атырау от 25 ноября 2020 года № 37 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4790), следующие изменения и дополнения:
В приложении указанного решения пункты - 13, 14, 37, 57, 60, 109, 110, 111, 124, 127, 134 изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Кадралиева А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города
Т. Махуов
"СОГЛАСОВАНО"
Атырауская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Атырау № 245
от "20" августа 2025 года
Избирательные участки на территории города Атырау
Наименование избирательного
участка
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
13
Избирательный участок №13
город Атырау, микрорайон Авангард-2, строение 19А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №19 имени К.Сатпаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-2", дома № 1, 3, 4, 5, 6, 6в, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б;
улица Құрманғазы, дом №21,
14
Избирательный участок №14
город Атырау, улица Адмирала Льва Владимирского, строение 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №3" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-3", дома № 7, 8, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 43а, 49, 75, 76;
улица У.Трумова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20;
улица Н.Тілендиев, дома № 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 32, 34, 38, 38а, 46;
микрорайон "Ақшағала":
проезд №13, дом № 15;
проезд №7, дом №6;
проезд Актор, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 17, 17/1, 19;
проезд Ақжүніс, дома № 2,3,4,6,7,9;
проезд Ансар, дома № 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 11, 12, 14, 16;
проезд Байқала, дома № 1, 7, 9, 11, 12, 12а, 12б, 13, 15;
проезд Дауылпаз, дома № 3, 5, 7, 9;
проезд Ерулік, дома №2, 4, 6;
проезд Назқоңыр, дома 2, 2а, 20;

Нұра өкілі, №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер
4 көше, №5, 8, 16 үйлер
Ақберен көшесі, №3, 4/2, 4/2а, 4/2б, 4, 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 8, 12, 14, 44 үйлер
Ж.Төлепов көшесі, №1а,1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1а/5, 1а/6, 2, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 12а, 12б, 14, 15, 15/1, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 36, 40, 42, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 78, 78/1, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 86/1, 86/2, 86а, 86б, 86в, 86г үйлер
Қағанат көшесі, №1, 11, 13, 15, 17 үйлер
Нарсай көшесі, №5, 14, 16 үйлер
Отырар көшесі, №1, 1а, 1б, 1в, 1г, 3, 3а, 5, 7, 9, 11 үйлер
У.Трумов көшесі, №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер
Ықылас көшесі, №2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16 үйлер
Л.Владимирский көшесі, №1, 1а, 2, 2/4, 2а, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 6а, 7, 9, 10а, 14а, 15, 16, 16а, 18, 20д, 21, 22, 22/1, 22а, 22б, 22в, 23/1, 23/2, 24, 26, 26а, 26в, 27, 28, 28а, 30, 37, 41, 42, 44, 45, 45а, 49, 53а, 53б, 55, 61, 88а, 91, 94, 95, 96, 97, 98а, 102, 103, 104, 114 үйлер
Н.Тілендиев көшесі, 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 32, 34, 38, 38а, 46 үйлер
Телецентр аумағы;
Жеңіс паркі аумағы.
37
№37 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, 118/2 құрылыс, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №21 Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Өтемісұлы көшесі, № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г үйлер; Абай көшесі, № 3а 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 26, 26/2, 26/3, 26/5 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 үйлер.
Достық көшесі, №1 үй
57
№57 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы шағын ауданы, Айнаш Байжігітова көшесі, құрылыс 86А, "Атырау облысы Мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Облыстық ғылыми-әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
А.Байжігітова көшесі, № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76 үйлер;

проезд Нұра, дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица №4, дома №5, 8, 16;
улица Ақберен, дома № 3, 4/2, 4/2а, 4/2б, 4, 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 8, 12, 14, 44;
улица Ж.Төлепов, дома № №1а,1а/1, 1а/2, 1а/3, 1а/4, 1а/5, 1а/6, 2, 3, 4, 4/1, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 10, 10/1, 11, 11а, 12, 12/1, 12а, 12б, 14, 15, 15/1, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 36, 40, 42, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 78, 78/1, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 86/1, 86/2, 86а, 86б, 86в, 86г;
улица Қағанат, дома № 1, 11, 13, 15, 17;
улица Нарсай, дома №5, 14, 16;
улица Отырар, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 3, 3а, 5, 7, 9, 11;
улица У.Трумов, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Ықылас, дома № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16;
улица Л.Владимирский, дома № 1, 1а, 2, 2/4, 2а, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 6а, 7, 9, 10а, 14а, 15, 16, 16а, 18, 20д, 21, 22, 22/1, 22а, 22б, 22в, 23/1, 23/2, 24, 26, 26а, 26в, 27, 28, 28а, 30, 37, 41, 42, 44, 45, 45а, 49, 53а, 53б, 55, 61, 88а, 91, 94, 95, 96, 97, 98а, 102, 103, 104, 114;
улица Н.Тілендиев, дома № 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 32, 34, 38, 38а, 46;
территория Телецентр;
территория парка Победы.
37
Избирательный участок №37
город Атырау, улица Махамбет Өтемісұлы, строение 118/2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №21 имени Жамбыла" отдела образование города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица М.Өтемісұлы, дома № 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г; улица Абая, дома № 3а 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 26, 26/2, 26/3, 26/5, 26а, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34;
улица Достық, дом №1,
57
Избирательный участок №57
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Айнаш Байжігітова, строение 86А, здание коммунального государственного казенного предприятие "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, развития языков и архивного дела Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица А.Байжігітова, дома № 1, 2, 2/1, 3, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 56а, 60, 62, 64/1, 64в, 66, 72, 72а, 72б, 72в, 74, 76;

Бейбітшілік даңғылы, № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78 үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі, № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2 үйлер;
И.Полковников көшесі, № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 17, 17а, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а үйлер;
Қ.Жүнісов көшесі, № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25 үйлер;
Н.Хабиев көшесі, № 3, 5, 7, 9, 9а, 11 үйлер;
Х.Ақботин көшесі, № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28 үйлер.
60
№60 сайлау учаскесі
Атырау қаласы,
Балықшы шағын ауданы, Мағлұм Әшенов көшесі, құрылыс 1А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "М.Қойшыбаев атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Балықшы" шағын ауданы:
Қ.Ахмедияров көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24 үйлер;
А.Байжігітова көшесі, № 82а, 84 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 93, 94 үйлер;
М.Әшенов көшесі, № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі, № 4, 6, 8, 8а, 10а үйлер;
Т.Қалмұханов көшесі, № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20 үйлер;
Х.Ғабдолова көшесі, № 3, 7, 9а үйлер.
109
№257 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, құрылыс 445, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 үйлер.
Сұлтан Бейбарыс даңғылы, №498 үй
110
№261 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, құрылыс 109А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін №37 Салық Зиманов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 үйлер;

проспект Бейбітшілік, дома № 1/2, 1б, 3а, 5а, 7, 7/1, 7/2, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57а, 57б, 59, 62, 64, 66, 70, 72б, 78;
улица Ғ.Қожақаев, дома № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29б, 32, 32/2, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2;
улица И.Полковников, дома № 1, 1/2, 1а, 1б/1, 1б/2, 1б/3, 1б/4, 1б/5, 1б/6, 1б/7, 1б/8, 1б/9, 1б/10, 1б/11, 1б/12, 1б/13, 1б/14, 1б/15, 1б/16, 1б/17, 1б/18, 1б/19, 1б/20, 1б/21, 1б/22, 1б/23, 1б/24, 1б/25, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3/1, 3а, 3б, 3в, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 15, 15б, 17, 17а, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 72а;
улица Қ.Жүнісов, дома № 2, 3д, 3е, 5, 6а, 8, 8б, 8д, 13, 14, 21, 21а, 25;
улица Н.Хабиев, дома № 3, 5, 7, 9, 9а, 11;
улица Х.Ақботин, дома № 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28.
60
Избирательный участок №60
город Атырау, микрорайон Балықшы, улица Мағлұм Әшенов, строение 1А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени М.Койшыбаева" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Балықшы":
улица Қ.Ахмедияров, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 18а, 20, 22, 24;
улица А.Байжігітова, дома № 82а, 84;
улица Бейбітшілік, дома № 1, 2, 5, 9, 10а, 80, 87, 88, 88а, 90а, 92, 93, 94;
улица М.Әшенов, дома № 1, 5, 8, 10, 12, 82а, 86а;
улица Ж.Сарбөпеев, дома № 4, 6, 8, 8а, 10а;
улица Т.Қалмұханов, дома № 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19, 20;
улица Х.Ғабдолова, дома № 3, 7, 9а.
109
Избирательный участок №257
город Атырау, проспект Бейбарыс, строение 445, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №38" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121;
проспект Сұлтан Бейбарыс, дом № 498.
110
Избирательный участок №261
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение 109А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Салыка Зиманова" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Нұрсая", дома № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111;

Т.Жұмағалиев көшесі, № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а үйлер.
Құрманғазы көшесі, №8/2
111
№262 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, Елорда даңғылы, үй 24, "APEC PetroTechnic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
"Нұрсая" шағын ауданы, № 34, 36, 38, 40 үйлер;
Т.Шәмелов көшесі, № 12а, 16, 26, 28 үйлер;
Ғ.Қайырбеков өткелі, № 7, 9, 11 үйлер;
С.Байшев көшесі, № 2, 3, 3а, 4а, 7 үйлер;
С.Қожықов өткелі, № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9 үйлер;
Ақжарма көшесі, № 9, 10, 10/4, 11, 13 үйлер;
Шырайлы өткелі, № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9 үйлер;
Қосалқа өткелі, № 2, 6, 8 үйлер;
"Глория қалашығы" түрғын-үй кешені;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 51а, 51б үйлер.
124
№275 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Әбілқайыр хан даңғылы, № 17а, 63, 65, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69а 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9 үйлер.
127
№278 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Самал шағын ауданы, Әбіш Кекілбайұлы көшесі, құрылыс 15А, "Атырау облысы басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Кекілбайұлы көшесі, № 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2 үйлер;
А.Каримов көшесі, № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2 үйлер.
134
№285 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, құрылыс 58, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы Атырау қаласының оқушылар орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Нұрсая-3" шағын ауданы;
Әбілқайыр хан даңғылы, № 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 56а, 56Б, 66 үйлер.

улица Т.Жұмағалиев, дома № 17а/1, 17а/2, 17а/3, 17а/4, 21, 25, 25а;
улица Құрманғазы, дом № 8/2.
111
Избирательный участок №262
город Атырау, микрорайон Нұрсая, проспект Елорда, дом 24, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
микрорайон "Нұрсая", дома № 34, 36, 38, 40;
улица Т.Шәмелов, дома № 12а, 16, 26, 28;
проезд Ғ.Қайырбеков, дома № 7, 9, 11;
улица С.Байшев, дома № 2, 3, 3а, 4а, 7;
проезд С.Қожықов, дома № 1, 3, 3а, 4, 4б, 4в, 4г, 4д, 5, 7, 9;
улица Ақжарма, дома №9, 10, 10/4, 11, 13;
проезд Шырайлы, дома № 2а, 7, 7а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9;
проезд Қосалқа, дома № 2, 6, 8;
жилой комплекс "городок Глория";
проспект Әбілқайыр хан, дома № 51а, 51б.
124
Избирательный участок №275
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
проспект Әбілқайыр хан, дома № 17а, 63, 65, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/6, 69/7, 69а 70, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 71, 74/1, 74/5, 74/7, 74/9.
127
Избирательный участок №278
город Атырау, микрорайон Самал, улица Әбіш Кекілбайұлы, строение 15А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
улица Ә.Кекілбайұлы, дома № 60, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 60/6, 60/7, 60а/1, 60а/2;
улица А.Каримов, дома № 100, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 117, 117/1, 117/2.
134
Избирательный участок №285
город Атырау, проспект Әбілқайыр хан, строение 58, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр школьников города Атырау имени Абая" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области"
Микрорайон "Нұрсая-3":
Проспект Әбілқайыр хан, дома № 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 46/6, 56а, 56Б, 66.