2025-2027 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 199 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 151 "2025-2027 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 891 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 866 079 мың теңге;
2) шығындар – 918 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 005 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 005 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. 2025-2027 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 387 941 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 382 628 мың теңге;
2) шығындар – 389 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 751 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 751 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. 2025-2027 жылдарға Еркінқала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2025–2027 годы
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 18 декабря 2025 года № 199
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 20 декабря 2024 года № 151 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 891 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 866 079 тысяч тенге;
2) затраты – 918 084 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 005 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 27 005 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 005 тысяч тенге.
Пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 387 941 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –5 313 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 382 628 тысяч тенге;
2) затраты – 389 692 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 751 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 1 751 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 751 тысяч тенге.
Пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Еркинкалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах: