"Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 26-VІІІ шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 23 қазандағы № 191-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 26-VІІІ (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі № 182221 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев

О признании утратившим силу решение Атырауского областного маслихата от 24 мая 2023 года № 26-VІІІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата"
Решение Атырауского областного маслихата от 23 октября 2025 года № 191-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атырауского областного маслихата от 24 мая 2023 года № 26-VІІІ "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Атырауского областного маслихата" (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 182221).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев