Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 247 "Каспий Құбыр Консорциумы-К" акционерлік қоғамына Атырау облысы Атырау қаласы Жылыой, Мақат және Махамбет аудандары аумағында "Теңіз-Новороссийск" магистральдық мұнай құбырының 130,3-217,2 (116-204) км учаскесіндегі желілік бөлігінің орналастыру және пайдалану үшін жариялы сервитут белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 114 қаулысы
Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 247 "Каспий Құбыр Консорциумы-К" акционерлік қоғамына Атырау облысы Атырау қаласы жылыой, Мақат және Махамбет аудандары аумағында "Теңіз-Новороссийск" магистральдық мұнай құбырының 130,3-217,2 (116-204) км учаскесіндегі желілік бөлігінің орналастыру және пайдалану үшін жариялы сервитут белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізілсін:
2-1- тармақпен толықтырылсын:
"2-1. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын "Каспий Құбыр Консорциумы-К" акционерлік қоғамының "Теңіз-Новороссийск" магистральдық мұнай құбырының желілік бөлігін орналастыру және пайдалану үшін жер учаскелеріне белгіленген қауымдық сервитутқа байланысты заң талаптарына сәйкес қажетті шараларды қабылдасын.".
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Шәпкенов

О внесений дополнения в постановление акимата Атырауской области от 07 августа 2015 года № 247 "Об установлении публичного сервитута на территории города Атырау, Жылыойского, Макатского и Махамбетского районов Атырауской области для акционерного общества "Каспийский трубопроводный консорциум-К" для размещения и эксплуатации линейной части участка 130,3-217,2 (116-204) км магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Постановление акимата Атырауской области от 9 июня 2025 года № 114
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Атырауской области от 07 августа 2015 года №247 "магистрального нефтепровода "Об установлении публичного сервитута на территории города Атырау, Жылыойского, Макатского и Махамбетского районов Атырауской области для акционерного общества " Каспийский трубопроводный консорциум-К" для размещения и эксплуатации линейной части участка 130,3-217,2 (116-204) км Тенгиз-Новороссийск" внести следующее дополнение:
Дополнить пунктом - 2-1:
"2-1. государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений Атырауской области" в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан принять необходимые меры согласно данного постановления по установленному сервитуту для размещения и эксплуатации линейной части магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новоросийск" акционерного общества "Каспийский Трубопроводный Консорциум-К" по реализации предусмотренных мероприятии.".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области C. Шапкенов