Шал ақын ауданында жер салығының базалық салықтық мөлшерлемелерін түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 35/3 шешімі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 582-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шал ақын ауданында жер салығының мөлшерлемелері Кодекстің 577 және 578-баптарында белгiленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызға арттырылсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 581-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының төрағасы Қ. Жанғожинов

О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога в районе Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2025 года № 35/3
В соответствии с пунктом 1 статьи 582 Налогового кодекса Республики Казахстан (далее – Кодекс), маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в районе Шал акына на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 577 и 578 Кодекса.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 581 Кодекса.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Жангужинов