Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қазандағы № 260 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің 914-1-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі Қ. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "23" қазан № 260
қаулыға қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу;
ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты
санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;
шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды
ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу;
ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар
мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау;
көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Жанажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу;шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Арай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; ағашты әктеу және отырғызу; шөпті шабу; ағаштарды бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Шал ақын ауданы Сергеевка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 октября 2025 года № 260
В соответствии с пунктом 3 статьи 914–1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района К. Омаров
Приложение к постановлению
акимата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от "23" октября 2025 год
№ 260
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Афанасьевского сельского округа
района Шал акына"
2
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев
и зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы,побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Аютасского сельского округа района Шал акына"
3
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Городецкого сельского округа района Шал акына"
4
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского сельского округа района Шал акына"
5
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа района Шал акына"
6
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Приишимского сельского округа района Шал акына"
7
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Семипольского сельского округа района Шал акына"
8
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына"
9
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Юбилейного сельского округа района Шал акына"
10
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Арай района Шал акына"
11
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждении; санитарная очистка территории; побелка и
посадка деревьев; кошение травы, побелка деревьев, бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Сергеевка района Шал акына"