Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 03 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің аудандық маңызы бар қала және ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу Тәртібін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 228 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 - бабының 2 - тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 65 - бабының 3 - тармағына сәйкес Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 03 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің аудандық маңызы бар қала және ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Омаров

О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 января 2025 года № 03 "Об утверждении порядка расчета прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов города районного значения и сельских округов акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2025 года № 228
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 65 "О правовых актах", акимат района Шал акына ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10 января 2025 года № 03 "Об утверждении порядка расчета прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов города районного значения и сельских округов акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Омаров