"Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 219 қаулысының күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 160 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 – бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 219 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Абдулов

Об отмене постановления акимата Уалихановского района Северо – Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 219 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2025 года № 160
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Уалихановского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Уалихановского района Северо – Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 219 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М. Абдулов