Кейбір қаулылардың күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қазандағы № 310 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
"Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу Тәртібін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 317 қаулысы;
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бюджеті шығыстарының басым бағыттарын айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 маусымдағы № 180 қаулысы.
2. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Степаненко

О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2025 года № 310
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 317 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов города районного значения, сельских округов";
постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2024 года № 180 "Об определении приоритетных направлений расходов бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Степаненко