Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Сулышоқ ауылының атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка ауылдық округінің әкімінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2025 жылғы 27 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Успенка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Успенка ауылдық округінің Сулышоқ ауылындағы келесі көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшеге – Балдәурен көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшеге – Бәйтерек көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшеге – Парасат көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Бейсебаева

О присвоении наименований безымянным улицам села Сулышок района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2025 года № 20
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 ноября 2025 года, аким Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам в селе Сулышок Успенского сельского округа:
безымянной улице № 1 – присвоить наименование Балдәурен;
безымянной улице № 2 – присвоить наименование Бәйтерек;
безымянной улице № 3 – присвоить наименование Парасат;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечениеи десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Бейсебаева