Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылының атауы жоқ тұйық көшелеріне атаулар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округінің әкімінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2025 жылғы 27 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Лебяжье ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Лебяжье ауылдық округінің Лебяжье ауылындағы келесі тұйық көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ тұйық көшеге – Аққу көшесі;
№ 2 атауы жоқ тұйық көшеге – Достық көшесі;
№ 3 атауы жоқ тұйық көшеге – Бірлік көшесі;
№ 4 атауы жоқ тұйық көшеге – Бейбітшілік көшесі;
№ 5 атауы жоқ тұйық көшеге – Ардагерлер көшесі;
№ 6 атауы жоқ тұйық көшеге – Ынтымақ көшесі;
№ 7 атауы жоқ тұйық көшеге – Болашақ көшесі;
№ 8 атауы жоқ тұйық көшеге – Еңбек көшесі;
№ 9 атауы жоқ тұйық көшеге – Жеңіс көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лебяжье ауылдық округінің әкімі Ш. Омарова

О присвоении наименований безымянным переулкам села Лебяжье района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2025 года № 13
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 ноября 2025 года аким Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим переулкам в селе Лебяжье Лебяжинского сельского округа:
безымянному переулку № 1 – присвоить наименование Аққу;
безымянному переулку № 2 – присвоить наименование Достық;
безымянному переулку № 3 – присвоить наименование Бірлік;
безымянному переулку № 4 – присвоить наименование Бейбітшілік;
безымянному переулку № 5 – присвоить наименование Ардагерлер;
безымянному переулку № 6 – присвоить наименование Ынтымақ;
безымянному переулку № 7 – присвоить наименование Болашақ;
безымянному переулку № 8 – присвоить наименование Еңбек;
безымянному переулку № 9 – присвоить наименование Женіс.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ш. Умарова