Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 желтоқсандағы № 216 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің 914-1-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Смағұлов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "08"желтоқсандағы
№ 216 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Авангард ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Аққайың ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Алтын дән ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Чистов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Лебяжье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Мағжан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Молодогвардейское ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Ноғайбай би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Успенка ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Полудино ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Таман ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен
жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық
тазалау; ағашты ақтау; шөпті шабу;
бордюрлерді, қоршауларды ақтау; көшелер
мен тротуарларды қардан тазалау
"Булаев қаласы әкімінің аппараты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2025 года № 216
В соответствии с пунктом 3 статьи 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Смагулов
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от "08" декабря 2025 года
№ 216
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Авангардского сельского округа"
2
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима сельского округа Аққайын"
3
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное
учреждение "Аппарат акима сельского округа Алтын дән"
4
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Бастомарского сельского округа"
5
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима сельского округа Бәйтерек"
6
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Возвышенского сельского округа"
7
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Чистовского сельского округа"
8
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное
учреждение "Аппарат
акима Каракогинского сельского округа"
9
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Узынкольского сельского округа"
10
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Конюховского сельского
округа"
11
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Лебяжинского сельского округа"
12
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима сельского округа Мағжан"
13
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Молодогвардейского сельского округа"
14
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима сельского округа Ноғайбай Би"
15
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Полудинского сельского округа"
16
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Тамановского сельского округа"
17
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима Успенского сельского округа"
18
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и
зеленых насаждений; санитарная очистка территории; побелка деревьев; кошение травы, побелка бордюров,
изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение
"Аппарат акима города Булаево"