Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 мамырдағы № 23/29 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Бугровое ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 25/11 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Бугровое ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 241 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 41 596 мың теңге;
2) шығындар – 48 222,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -981,2 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -981,2 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 981,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 981,2 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 мая 2025 года № 23/29 "Об утверждении бюджета Бугровского сельского округа Кызылжарского района на 2025-2027 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2025 года № 25/11
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бугровского сельского округа Кызылжарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 241 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 596 тысяч тенге;
2) затраты – 48 222,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -981,2 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -981,2 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 981,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 981,2 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.