Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2024 жылғы 08 сәуірдегі № 04 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында жергілікті масштабтағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 7 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында жергілікті масштабтағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 08 сәуірдегі № 04 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға басшы болып Қызылжар ауданы әкімінің орынбасары Асхат Сарғабекұлы Бәкеев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 24 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
ауданының әкімі
С. Сәдуақасов

О внесении изменения в решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 08 апреля 2024 года № 04 "Об объявлении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2025 года № 7
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об объявлении на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 08 апреля 2024 года № 04 следующее изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба, назначить заместителя акима Кызылжарского района Бакеева Асхата Саргабековича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 24 апреля 2025 года.
Аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области С. Садвокасов